محصولات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پنج × یک =

محصولات کیهان نیرو

اشنایدر

10000000 تومان 8500000 تومان

کمکی کنتاکتور

تیغه کمکی کنتاکتور یا کنتاکت کمکی هر دو اسم هایی هستند که برای تیغه هایی که به صورت جدا روی کنتاکتورها نصب می‌شوند بکار میروند.

کمکی مینیاتور

کمکی Z-AHK ایتون دارای تیغه های 1NO+1NC ، مشخصه C و جریان 2A/250VAC است و در کنار کلید مینیاتوری بر روی ربل نصب می گردد . Z-AHK به عنوان تیغه کمکیِ مینیاتوری های سری DM, PFIM, PFR, PFHM, dRCM , CLS به کار می رود.

کلید حرارتی

کلید های حرارتی یا به عبارت دیگر کلید های محافظ موتور که در اصطلاح تخصصی به کلید های MPCB نیز معروف هستند از جمله کلید هایی هستند که قابل قطع زیر بار هستند و برای روشن و خاموش کردن الکترو موتور های سه فاز مورد استفاده قرار میگیرد

کلید مینیاتوری

کلیدهای مینیاتوری مدارهای الکتریکی را در برابر جریان غیرمجاز محافظت می نمایند به این صورت که اگر جریانی بیش از جریان اسمی یک مدار از فیوز بگذرد ، برای حفظ امنیت و جلوگیری از اتصالی این وسیله جریان برق را قطع می کند و باعث می شود اجزای دیگر مدار آسیب نبینند. در تمامی سیم کشی های ساختمانی فیوز مینیاتوری (کلید مینیاتوری) از المان های اصلی است که جلوی اتصالی در مدار جریان برق را می گیرد با قطع جریان از آسبی رسیدن به سایر وسایل جلوگیری می کند.

کلید محافظ جان

به منظور حفاظت از جان افراد در مقابل خطر برق گرفتگی و جلوگیری از خطرات جریان نشتی از کلیدهای حفاظت از خطر برق گرفتگی ( محافظ جان ) استفاده می شود.


  • 1
  • 2